17 kwietnia 2024 w naszej szkole zorganizowany został Konkurs Piosenki Ekologicznej. Udział w nim wzięli uczniowie klas 1-7. Utwory wykonywane były w języku polskim oraz angielskim, przy profesjonalnym akompaniamencie. Na naszej szkolnej scenie wystąpili soliści, duety, trio oraz kwartet.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy odważyli się pokazać nam swój talent. Wasze występy dostarczyły nam wiele radości i przypomniały o ważnej ekologicznej misji. Mamy nadzieję, że Wasza przygoda z piosenką będzie się rozwijała.

Oto wyniki konkursu:
  • W kategorii klas 1-3:
    • 1. miejsce ex aequo Wiktoria Mierzwińska z klasy 3a oraz Valeryia Krauchanka z klasy 2b
  • W kategorii klas 4-8:
    • 1. miejsce Mridini Jaggi z klasy 5b
    • 2. miejsce Pola Jackowska, Natalia Kostrzewa, Natalia Kus z klasy 5b
    • 3. miejsce ex aequo Albina Dobrenka, Martyna Piotrowicz, Martyna Śmieszek, Anna Szypszak z klasy 4b oraz Paula Błaszkowska z klasy 5b
Wielkie gratulacje dla Wszystkich! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu.