Informujemy o aktualnych danych kontaktowych dla Rodziców i Opiekunów, którzy potrzebują skorzystać z pomocy specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Wrocławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprasza uczniów do dołączenia do 31. finału WOŚP. który odbędzie się 29.01.2023.
Jak się zarejestrować?

Szanowni Państwo,

W dniach 11-13 listopada 2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando (w 100% przez internet) z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja. Dyktando co roku przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim uczestniczyć każdy, bez względu na wiek.

Czy smartfon to dobra grzechotka, czym jest higiena cyfrowa oraz wartość dobrych relacji rodzinnych w świecie nowych technologii. To tylko niektóre z zagadnień, które poruszone zostaną podczas bezpłatnych webinarów dla rodziców przygotowanych przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Te odbędą się w październiku i listopadzie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dot. higieny, szczepień, aktywności fizycznej, promocji zdrowia.

Informujemy, że dostępny jest już nowy wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajdą go Państwo w menu "Dla Uczniów" -> "Podręczniki" oraz "Dla Rodziców" -> "Podręczniki".

Większość podręczników uczniowie wypożyczają ze szkoły, zakupić należy jedynie książki do religii, które znajdują się na końcu spisu podręczników.

Prosimy Rodziców i Opiekunów o zapoznanie się z informacją Ministra Zdrowia w sprawie szczepień.

List z Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepień

Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji Rowerowego Maja.

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca przemieszczanie się na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce wśród uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków. Zrodziła się w 2014 w Gdańsku, a od 2016 roku do kampanii przyłączył się Wrocław.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, zapraszamy do zapoznania się z informacjami z Wrocławskiego Departamentu Edukacji w sprawie wyboru systemu nauki dla dzieci z Ukrainy.

Шановні батьки та опікуни, запрошуємо вас ознайомитися з інформацією Департаменту освіти Вроцлава щодо вибору системи освіти для дітей з України.