We wtorek 20 września 2022 r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się pokazy interaktywne w ramach XXV edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Dla klasy VIII a i VIII c Uniwersytet Medyczny przeprowadził warsztaty na temat „Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna? RKO w pigułce”.

Miasto Wrocław zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych, lubiących gotować, do udziału w konkursie kulinarnym WroCHEF.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przepisu na sezonowe danie bezmięsne, z wykorzystaniem lokalnych produktów roślinnych, z podaniem ilości składników oraz czasu potrzebnego na wykonanie dania. Praca konkursowa może zostać przygotowana formie pracy plastycznej lub krótkiego filmu.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dot. higieny, szczepień, aktywności fizycznej, promocji zdrowia.

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uczestniczy w programie "Szkoły pełne Talentów" organizowanym przez Lidl. Zachęcamy Wszystkich do wspierania naszej szkoły w zbieraniu Talenciaków.

Bardzo miło mi poinformować, że nasza szkoła uzyskała ogólnopolski tytuł EKO-SZKOŁA 2022 w ramach projektu Eko-Szkoła.
Dziękuję wszystkim Uczniom realizującym projekt w minionym roku szkolnym.

Nauczyciel przyrody i biologii,
Ewa Tama

Zebrania z rodzicami odbędą się 06.09.2022 (wtorek)

klasy I-III 16:30

klasy IV-VIII 17:30

I a - 12 IV a - 20
I b - 19 IV b - 21
II a - 10 V a - 19
II b - 20  V b - 30
III a - 11 VI a - 31
III b - 21 VI b - 32
  VII a - 26
  VIII a - 38
  VIII b - 39
  VIII c - 29

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2022/2023 utworzone zostały dwie klasy IV.

Listy uczniów wywieszone będę w dniu rozpoczęcia roku na drzwiach wejściowych do szkoły.

Szanowni Państwo,

Miałam zaszczyt otrzymać od pana Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka podziękowania za zaangażowanie w akcje charytatywne na rzecz pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w działania, Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom i Pracownikom naszej szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 30
Beata Misiak

Informujemy, że dostępny jest już nowy wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajdą go Państwo w menu "Dla Uczniów" -> "Podręczniki" oraz "Dla Rodziców" -> "Podręczniki".

Większość podręczników uczniowie wypożyczają ze szkoły, zakupić należy jedynie książki do religii, które znajdują się na końcu spisu podręczników.

21 czerwca klasy 5a, 8a i 5b wybrały się na wycieczkę do Kłodzka w ramach akcji „Wsiąść do pociągu byle jakiego”. Zwiedzaliśmy Twierdzę Kłodzko, starówkę, kościoły i most św. Jana. Pogoda dopisała, nastroje również. Uczniowie z zaciekawieniem poznali historię naszego regionu. Zapraszamy do fotorelacji.

7 czerwca uczniowie klas 6a, 7a i 7b wyruszyli na dwudniową wycieczkę Szlakiem Piastowskim. Mimo wyjazdu o wyjątkowo wczesnej porze humory wszystkim dopisywały. Wędrówka śladami historii zaczęła się w Gnieźnie, skąd po zwiedzeniu katedry i krótkim poszukiwaniu królików (tamtejsza wersja naszych krasnali) wyruszyliśmy na Ostrów Lednicki.