HARMONOGRAM ZEBRAŃ/KONSULTACJI Z RODZICAMI

Godziny zebrań
Klasy I – III 16:30
Klasy IV – VIII 17:30


Godziny konsultacji
17:00 – 18:00

Lp. Data Temat
1. 12.09.2023 (wtorek) Zebranie rozpoczynające rok szkolny
2. 07.11.2023 (wtorek) Konsultacje
3. 13.02.2024 (wtorek) Zebranie podsumowujące I półrocze
4. 16.04.2024 (wtorek) Konsultacje
5. 21.05.2024 (wtorek) Zebranie podsumowujące II półrocze

 

DODATKOWA DOSTĘPNOŚĆ NAUCZYCIELI - DYŻURY DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Każdy nauczyciel dostępny jest dodatkowo na dyżurze w każdym tygodniu w wybranym dniu oraz godzinie. Nauczyciele dostępni co drugi tydzień (zaznaczeni kolorem szarym) obecni są w następujących tygodniach:

  • Wrzesień: 18 - 22.IX
  • Październik: 2.X - 6.X, 16 - 20.X
  • Październik/Listopad: 30.X - 3.XI, 13.XI - 17.XI
  • Listopad/Grudzień: 27.XI - 1.XII, 11 - 15.XII
  • Styczeń'24: 2 - 5.I

Spotkania z nauczycielami w ramach dyżuru dla rodziców i uczniów odbywają się stacjonarnie w pokoju nauczycielskim, zgodnie z poniższym harmonogramem.

UWAGA: Nauczyciele nie prowadzą dyżurów w tygodniach, w których odbywają się konsultacje zgodnie z harmonogramem powyżej.

 

Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina
Banaś Sylwia poniedziałek (co drugi tydzień) 7:00 - 8:00
Bendowska Marlena czwartek 9:40 - 10:40
Blecharz Mariusz piątek 7:50 - 8:50
Bukowska Lidia wtorek (co drugi tydzień) 13:30 - 14:30
Chilmanowicz Agata poniedziałek (co drugi tydzień) 07:30 - 08:00
Chowański Mateusz wtorek
środa
12:25 - 12:55
13:30 - 14:00
Figiel Michalina wtorek 13:30 - 14:30
Grudniewska Maria wtorek
środa
08:15 - 08:45
14:35 - 15:05
Grzegorczyk Grażyna poniedziałek
wtorek
11:30 - 12:00
11:30 - 12:00
Habuda Aleksandra poniedziałek 15:25 - 16:25
Hryniewiecka-Dudek Grażyna poniedziałek 15:30 - 16:30
Jaranowska Małgorzata poniedziałek 17:00 - 18:00
Jasińska Lidia środa 15:30 - 16:30
Kaczkowska Ewa wtorek 15:00 - 16:00
Karaś Elżbieta środa
piątek
08:25 - 08:55
07:30 - 08:00
Klimaszewska Agnieszka piątek 11:40 - 12:25
Kowal Alicja czwartek
piątek
13:35 - 14:05
Kozłowska Magdalena poniedziałek 13:30 - 14:30
Lenczewska Katarzyna czwartek 12:45 - 13:45
Łaba Małgorzata piątek (po wcześniejszym umówieniu) 10:35 - 11:35
Maćkowiak Magdalena poniedziałek 12:45 - 13:45
Markowska Edyta poniedziałek
czwartek
12:30 - 13:00
07:15 - 07:45
Matusz Michał czwartek 11:45 - 12:45
Misiak Beata poniedziałek 14:00 - 15:00
Ostryżniuk Jolanta poniedziałek 14:00 - 15:00
Paluch Aleksandra poniedziałek
piątek
07:15 - 07:45
07:25 - 07:55
Przybyszewski Piotr czwartek 11:30 - 12:30
Słowik Anna poniedziałek 16:15 - 17:15
Stachura Anna poniedziałek
wtorek
10:30 - 11:00
14:00 - 14:30
Szymańska Agata poniedziałek  10:00-10:30
Tama Ewa poniedziałek
piątek
09:40 - 10:10
Tomaszewski Maciej wtorek 08:45 - 09:45
Trusz - Ciszek Barbara środa 12:25 - 13:25
Tomczak Piotr środa 15:30 - 16:30
Trzosek Katarzyna poniedziałek
czwartek
14:00 - 14:30
Urbanek Małgorzata środa
czwartek
07:30 - 08:00
12:30 - 13:00 
Zapałowska-Gieranin Ewa wtorek 14:00 - 15:00
Żrałko Dorota poniedziałek
piątek
13:30 - 14:00
11:30 - 12:00