Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy listę kandydatów przyjętych do szkoły w procesie rekrutacyjnym 2022 roku, na rok szkolny 2022/23.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy listę kandydatów zakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym 2022 roku, na rok szkolny 2022/23.

Szanowni Państwo,

jeżeli chcecie, aby Wasze dziecko od września uczyło się w szkole spoza obwodu, nie wypełniajcie zgłoszenia w okresie 16-22 lutego, tylko weźcie udział w rekrutacji uzupełniającej na wolne miejsca, która odbędzie się 10 marca. Rodzic kandydata wypełnia wówczas wniosek wskazując 2 szkoły spoza obwodu oraz szkołę obwodową (w której ma zagwarantowane miejsce) na ostatnim miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji do kl. I na rok szkolny 2022/23.

W 69. numerze (03/2022) biuletynu portalu miejskiego wroclaw.pl ukazał się informator dla rodziców dot. rekrutacji do przedszkoli i szkół w roku 2022.