Bardzo gorąco zapraszamy Uczniów klas 7 i 8 na zajęcia prowadzone przez grupę trzech uczennic wrocławskich liceów - ALO PWr, LO III oraz LO XIV i realizowane w formie projektu „Zanotowane” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Uczennice, z pomocą organizacyjną ALO PWr, poprowadzą 12 marca warsztaty dla uczniów „Zanotujmy to razem, czyli jak uczyć się lepiej”, podczas których przedstawią różne techniki notowania, zapamiętywania oraz organizacji czasu. Młode edukatorki chciałyby, aby uczniowie klas 7 i 8 aktywnie wzięli udział w zajęciach, dlatego wprowadziły do nich elementy interaktywne, pracę w niewielkich grupach. Uczestnicy podczas spotkania będą, pod opieką prowadzących, tworzyli notatkę graficzną dotyczącą tematyki warsztatów. To wszystko, aby przyczynić się do popularyzacji nauki i pokazać, że wcale nie musi być ani nudna, ani trudna i zachęcić do kształcenia się. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego PWr (budynek C-13 PWr), a godzinach: od 17.00 do 18.30 i są całkowicie bezpłatne dla Uczniów. A opiekę nad wszystkimi uczestnikami zajęć będzie sprawować nauczyciel ALO PWr.

Wymagane są zgody rodziców/opiekunów uczestników, dostępne u wychowawców naszej szkoły.