29 września mieliśmy zaszczyt gościć mistrza w dziedzinie kickboxingu – ojca uczennicy klasy 4, który opowiedział uczniom klas 4 i 5 o swoich osiągnięciach sportowych oraz pracy trenera. Nasz gość podkreślił, jak ważna w drodze do sukcesu jest dyscyplina, determinacja i konsekwentna, ciężka praca.

Dowiedzieliśmy się, że kickboxing to sport wymagający dużego wysiłku, ćwiczeń powtarzalności ruchów i sekwencji, wielu godzin treningów i przygotowań. Trener wspomniał również o istotnej roli rozgrzewki oraz podkreślił wagę bezpieczeństwa podczas uprawiania sportu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć sprzęt ochronny oraz prezentację akcji bokserskich.

Bardzo dziękujemy za ciekawy pokaz i zapraszamy wszystkich rodziców do dzielenia się z uczniami naszej szkoły swoimi zainteresowaniami.