Wakacje zbliżają się wielkimi krokami dlatego też ostatnie zajęcie warsztatowe "Z fotografią za pan brat" w świetlicy szkolnej poświęcone były wakacyjnym planom. Uczniowie mieli możliwość zrobić zdjęcia techniką greenscreen.

Pierwszym krokiem było zrobienie zdjęcia na odpowiednio przygotowanym tle. Następnie uczniowie wybierali miejsca, w których chcieliby spędzić wakacyjny czas. Program komputerowy photopea pozwolił nam skomponować zdjęcia i tło w taki sposób, że udało nam się przenieść ze świetlicy na szlaki wysokich gór, piękne gorące piaszczyste plaże, albo kolorowe pełne kwiatów łąki. Niektórzy wybrali wakacje na sportowo ścianki wspinaczkowe czy zwiedzanie miasta na hulajnodze.

Wszystkim życzymy udanych i pełnych przygód wakacji. Pamiętajmy jednak, że dobra zabawa to bezpieczna zabawa!