Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Już za kilka dni znajdziemy więcej czasu na zabawę, odpoczynek i relaks. Nie będziemy mieć obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc chętnie zaplanujemy najróżniejsze przygody, w których będziemy brać udział. Niektórzy spotkają się z przyjaciółmi, inni wybiorą się na rodzinne wyjazdy. Kiedy za oknem będzie sprzyjać słoneczna, piękna, zachęcającą do wyjścia pogoda, każdy na pewno aktywnie spędzi czas. Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami? Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

Wspólnie z Uczniami klas I – III przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, w którym podsumowujemy najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszym Wakacyjnym Kodeksem Bezpieczeństwa. Wystawę prac wykorzystanych w poradniku można zobaczyć w holu na parterze.

Wakacyjny Kodeks Bezpieczeństwa