Uczniowie klasy 3a i 3b przedstawili szkolne jasełka, wprowadzając nas w świąteczny nastrój. Wszyscy aktorzy z zaangażowaniem i przejęciem, pod kierunkiem pani Aleksandry Habudy, odegrali swoje role.

Śpiewaliśmy kolędy w języku polskim i ukraińskim. Na koniec pani dyrektor Beata Misiak złożyła wszystkim zebranym świąteczne i noworoczne życzenia.

W klasach także trwały przygotowania do tego szczególnego dnia. Wykonywaliśmy ozdoby choinkowe, dekorowaliśmy tablice oraz wigilijne stoły, na których – dzięki Rodzicom pojawił się poczęstunek.  Tradycyjnie przybył do nas Gwiazdor z prezentami. Dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy oraz składaliśmy sobie życzenia świątecznie i noworoczne. Panowała wspaniała, świąteczna atmosfera.