Zapraszamy uczennice do udziału w obowie CyberWizards. Organizatorem przedsięwzięcia jest Krajowy Ośrodek Koordynacji w Estonii (NCC-EE) w miejscowości Kehtna.

Szanowni Rodzice,
zapraszamy na ostatnie, przed przerwą wakacyjną, terminy pomiarów w ramach akcji “Przebadaj dziecko z AWF”.

Firma Eneris Surowce zaprasza wszystkich naszych uczniów do zbierania makulatury. Makulaturę zbieramy w domu i przynosimy ją w dniu pikniku szkolnego, w sobotę, 15.06.2024, do godziny 11.00. Najlepsi zbieracze otrzymają fajne upominki!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów wakacyjnych dla dzieci przygotowaną przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.

Bardzo gorąco zapraszamy Uczniów klas 7 i 8 na zajęcia prowadzone przez grupę trzech uczennic wrocławskich liceów - ALO PWr, LO III oraz LO XIV i realizowane w formie projektu „Zanotowane” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Drodzy Rodzicie i Opiekunowie,

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i biuletynem udostępnionymi przez Departament Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia dot. rekrutacji do szkół podstawowych w roku szkolnym 2024/2025.

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Poszukiwanie bajkowych bohaterów pośród dzieł sztuki, odkrywanie karnawałowej mody sprzed wieków, projektowanie własnych książek artystycznych oraz obserwowanie zimowych kolorów na obrazach dawnych mistrzów – to propozycje Muzeum Narodowego we Wrocławiu na nadchodzące ferie.

Drodzy Rodzice,

Od 01.01.2024 roku obowiązuje nowa cena obiadu. Obecna cena to 12.00 zł zupa + II danie. Szczegółowe miesięczne opłaty można znaleźć na stronie: Opłaty za obiady.

Szanowni Państwo
Słodycze dla Hospicjum „Formuła Dobra”, prezenty w pudełku od butów dla bezdomnych Brata Alberta zostały dzisiaj oddane....
Zrobiliśmy to !!! To się w głowie i aucie nie mieści wink
Po dwutygodniowej akcji udało się nam spełnić życzenia wielu potrzebujących ludzi i umilić świąteczną porę roku dzieciom z hospicjum.

Szanowni Państwo,

Fundacja Nativated, która we współpracy z Save The Children realizuje projekt zapewniający bezpłatną naukę języka polskiego online dla ukraińskich dzieci (6-18 lat) za pośrednictwem platformy Language Supp. Już 4500 uczniów i uczennic skorzystało z naszego wsparcia, a mamy kolejne wolne miejsca na nasze kursy języka polskiego.

Wolontariat SP30 organizuje zbiórkę mokrych chusteczek na rzecz Domowego Hospicjum dla dzieci we Wrocławiu. Akcja trwa cały rok szkolny.