Bardzo gorąco zapraszamy Uczniów klas 7 i 8 na zajęcia prowadzone przez grupę trzech uczennic wrocławskich liceów - ALO PWr, LO III oraz LO XIV i realizowane w formie projektu „Zanotowane” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Drodzy Rodzicie i Opiekunowie,

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i biuletynem udostępnionymi przez Departament Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia dot. rekrutacji do szkół podstawowych w roku szkolnym 2024/2025.

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Poszukiwanie bajkowych bohaterów pośród dzieł sztuki, odkrywanie karnawałowej mody sprzed wieków, projektowanie własnych książek artystycznych oraz obserwowanie zimowych kolorów na obrazach dawnych mistrzów – to propozycje Muzeum Narodowego we Wrocławiu na nadchodzące ferie.

Drodzy Rodzice,

Od 01.01.2024 roku obowiązuje nowa cena obiadu. Obecna cena to 12.00 zł zupa + II danie. Szczegółowe miesięczne opłaty można znaleźć na stronie: Opłaty za obiady.

Szanowni Państwo
Słodycze dla Hospicjum „Formuła Dobra”, prezenty w pudełku od butów dla bezdomnych Brata Alberta zostały dzisiaj oddane....
Zrobiliśmy to !!! To się w głowie i aucie nie mieści wink
Po dwutygodniowej akcji udało się nam spełnić życzenia wielu potrzebujących ludzi i umilić świąteczną porę roku dzieciom z hospicjum.

Szanowni Państwo,

Fundacja Nativated, która we współpracy z Save The Children realizuje projekt zapewniający bezpłatną naukę języka polskiego online dla ukraińskich dzieci (6-18 lat) za pośrednictwem platformy Language Supp. Już 4500 uczniów i uczennic skorzystało z naszego wsparcia, a mamy kolejne wolne miejsca na nasze kursy języka polskiego.

Wolontariat SP30 organizuje zbiórkę mokrych chusteczek na rzecz Domowego Hospicjum dla dzieci we Wrocławiu. Akcja trwa cały rok szkolny.

Miasto Wrocław jak co roku jesienią od wielu już lat realizuje kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie zachowaniom przemocowym: Wrocław Bez Przemocy. W ramach kampanii prowadzone są różne działania edukacyjne, informacyjne, outdorowe.

Zapraszamy na darmowy webinar dla rodziców. W najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00 do 20:30 na platformie Clickmeeting. Temat: Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać.

Uczniowie klas 1-5  trwają zapisy na treningi Karate Olimpijskiego - WKF. Zajęcia odbywać się będą w szkole w poniedziałki i środy o godz. 16:30.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurami informacyjnymi dot. pomocy psychologicznej. Informacje można również znaleźć na plakatach w naszej szkole.