Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, nadchodzi zakończenie tego roku szkolnego.
Oto harmonogram rozdania świadectw:
20.06. (czwartek) godz.17:00
zakończenie dla klasy ósmej (korytarz, parter)
21.06. (piątek)
godz. 9:00 klasy 4 - 5
godz. 10:00 klasy 1 - 3
godz. 11:00 klasy 6 - 7
spotkanie przed głównym wejściem do szkoły, a potem udanie się do sal z wychowawcami.

Informujemy, że dostępny jest już nowy wykaz podręczników na rok szkolny 2024/2025. Znajdą go Państwo w menu "Dla Uczniów" -> "Podręczniki" oraz "Dla Rodziców" -> "Podręczniki".

Większość podręczników uczniowie wypożyczają ze szkoły, zakupić należy jedynie książki do religii, które znajdują się na końcu spisu podręczników.

Nasza szkoła w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 otrzymała dotację w wysokości 12000 zł z budżetu państwa i 3000 zł wkładu własnego od gminy Wrocław. Za otrzymane pieniądze do biblioteki szkolnej zostaną zakupione nowości wydawnicze. Więcej szczegółów o programie poniżej.

Zapraszamy uczennice do udziału w obowie CyberWizards. Organizatorem przedsięwzięcia jest Krajowy Ośrodek Koordynacji w Estonii (NCC-EE) w miejscowości Kehtna.

Szanowni Rodzice,
zapraszamy na ostatnie, przed przerwą wakacyjną, terminy pomiarów w ramach akcji “Przebadaj dziecko z AWF”.

Firma Eneris Surowce zaprasza wszystkich naszych uczniów do zbierania makulatury. Makulaturę zbieramy w domu i przynosimy ją w dniu pikniku szkolnego, w sobotę, 15.06.2024, do godziny 11.00. Najlepsi zbieracze otrzymają fajne upominki!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów wakacyjnych dla dzieci przygotowaną przez Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.

Bardzo gorąco zapraszamy Uczniów klas 7 i 8 na zajęcia prowadzone przez grupę trzech uczennic wrocławskich liceów - ALO PWr, LO III oraz LO XIV i realizowane w formie projektu „Zanotowane” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Drodzy Rodzicie i Opiekunowie,

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i biuletynem udostępnionymi przez Departament Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia dot. rekrutacji do szkół podstawowych w roku szkolnym 2024/2025.

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Poszukiwanie bajkowych bohaterów pośród dzieł sztuki, odkrywanie karnawałowej mody sprzed wieków, projektowanie własnych książek artystycznych oraz obserwowanie zimowych kolorów na obrazach dawnych mistrzów – to propozycje Muzeum Narodowego we Wrocławiu na nadchodzące ferie.

Drodzy Rodzice,

Od 01.01.2024 roku obowiązuje nowa cena obiadu. Obecna cena to 12.00 zł zupa + II danie. Szczegółowe miesięczne opłaty można znaleźć na stronie: Opłaty za obiady.