W grudniu w naszej szkole, aż wrzało od zimowo - świątecznych wydarzeń. Odbyło się wiele ciekawych, interesujących akcji, które uwiecznione zostały w obiektywie aparatu fotograficznego Sony, który został zakupiony w ramach programu #Laboratoria przyszłości.

W świetlicy szkolnej podczas warsztatów "Z fotografią za pan brat" powstały ciekawe kolorowe portrety "Pomocników Mikołaja" oraz odbyła się sesja fotograficzna "Świąteczne kolędowanie przy kominku w zimowy czas". Ze zdjęć, które wykonali uczniowie, powstały piękne wystawy, które zdobiły korytarz naszej szkoły. Zakupiony sprzęt pomógł uwiecznić na zdjęciach uczestników konkursu recytatorskiego, który odbywał się w klasach 1-3 oraz zimowe zabawy uczniów na szkolnym boisku. W świetlicy podczas zajęć "Poznaję, konstruuję umysł gimnastykuję" uczniowie gimnastykowali swoją wyobraźnię oraz sprawności manualne układając z czarno-białej mozaiki ciekawe wzory, takie jak: M - jak Mikołaj, Zimowy krajobraz, Świąteczna choinka oraz z klocków Cubo - przestrzenne budowle. W klasach czwartych uczniowie również ćwiczyli wyobraźnię geometryczną tworząc świąteczne obrazki z figur geometrycznych dzięki klockom Geostik Junior. Klasy 8 wykonywały ciekawe doświadczenia z tematyki "Maszyny proste i ich praktyczne zastosowanie".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z grudniowych wydarzeń.