Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Wrocławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprasza uczniów do dołączenia do 31. finału WOŚP. który odbędzie się 29.01.2023.
Jak się zarejestrować?

1.Należy zarejestrować się przez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl .Jeśli uczeń jest pełnoletni może w całości przejść proces rejestracji samodzielnie, jeżeli nie jest może to za niego zrobić jego rodzic/opiekun prawny.
2.Następnie należy wybrać sztab we Wrocławiu: Sztab krajowy -> woj. dolnośląskie -> numer sztabu 4628
3.Następnie należy przesłać swoje dane wraz ze zdjęciem do ww. sztabu
4.Oczekiwanie na akceptację danych przez sztab
5.Odbiór puszki i gadżetów w sztabie na kilka dni przed dniem finału.

W dniu finału:
1.Wolontariusze wyruszają w dowolnie wybrane przez siebie miejsce na terenie Wrocławia i zbierają do puszek.
2.Wolontariusze otrzymują identyfikatory, którymi na prośbę wpłacającego lub organu, który posiada uprawnienia do legitymowania (Policja, Straż Miejska, kontroler w tramwaju) legitymują się obowiązkowo.
3.Wolontariusze będą mieli do dyspozycji ciepłe i zimne napoje, jedzenie na ciepło i vouchery do wykorzystania w restauracjach partnerskich (informacja zostanie podana wolontariuszom przy odbiorze puszek ze sztabu)
4. Na koniec dnia wolontariusze zobowiązani są do oddania puszek w sztabie. Otrzymają oni rozliczenie, gadżety dodatkowe oraz zaświadczenie dla szkoły w celu przyznania dodatkowych punktów do oceny z zachowania/na świadectwo szkolne itp.
Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane zostały wcześniej zgłoszone Szefowi Sztabu.

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku
Chcemy wygrać z sepsą.

Zbierać pieniądze można także online:
https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online lub za pomocą skarbonki wirtualnej https://iwolontariusz.wosp.org.pl

W zeszłym roku udało się zebrać 224 376 706,35 złotych. Liczymy na kolejny rekord w tym roku :-).