28 października 2022 byliśmy na Bielanach Wrocławskich na wystawie technologii Hi-Tech prezentującej najnowsze zdobycze nauki i techniki oraz potencjału wykorzystania ich w różnych dziedzinach życia. Samodzielnie mogliśmy te sprzęty przetestować.

Były to m.in.:
- bezprzewodowe okulary na których wyświetlane były symulacje i mogliśmy zobaczyć np. widok z Mount Everest,
- AR – gra multiplayer – czterej gracze zeskanowali marker na podłodze o rozmiarach 3mx3m i na tabletach pojawił się wirtualny pokój, w którym graliśmy w trybie multiplayer w grę typu escape room,
- kamizelka haptyczna, która pozwalała nam na głębokie odczuwanie muzyki oraz gier na całym ciele dzięki wbudowanym silnikom wydającym odpowiednie do danej melodii wibracje,
- lotnia VR to był prawdziwy zastrzyk adrenaliny pozwalający poczuć wiatr we włosach, dzięki niemu mogliśmy popatrzeć na świat z lotu ptaka.

Po powrocie z wystawy uczniowie zredagowali sprawozdanie z wyprawy, posługując się ulotką reklamową.

uczniowie i wychowawca kl. 3b