We wtorek 11 października 2022 uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w wyborach Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której siedmioro kandydatów prezentowało na plakatach i ulotkach swoje plany oraz pomysły na działalność w ramach samorządu.

Uczniowie głosowali na kartach wyborczych, stawiając znak X przy nazwisku wybranego przez siebie kandydata. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała czteroosobowa uczniowska komisja wyborcza oraz opiekunki samorządu: p. Maria Grudniewska i p. Jolanta Ostryżniuk. W głosowaniu wzięło udział 192 uczniów, którzy zdecydowali, że przewodniczącą SU została Karina Szymusik z klasy 8a, a jej zastępcami Sofiia Bashevnyk z 8c i Max Psiorz z 8b.

Wszystkim uczniom dziękujemy za dojrzałe podejście do wyborów (tylko jeden głos był nieważny), a nowo wybranemu samorządowi życzymy wielu kreatywnych pomysłów oraz cierpliwości i energii do ich realizacji!