Z ogromną radością i dumą chcielibyśmy przybliżyć sylwetkę naszego ucznia, który odnosi wielkie sukcesy sportowe w lekkoatletyce. Oto Krzysztof Wodyński o sobie - zapraszamy i gratulujemy!

Nazywam się Krzysztof Wodyński. Jestem uczniem klasy VB. Moją pasją jest sport, dlatego wybrałem klasę sportową - lekkoatletyczną. Trenuję lekkoatletykę i mam licencję sportową AZS AWF Wrocław. Latem wyjechałem na obóz lekkoatletyczny z trenerem oraz kadrą. Wówczas otrzymałem propozycję startu w Mistrzostwach Europy w Brnie, w których wziąłem udział. Moje umiejętności nie wystarczyły na zdobycie miejsca na podium. Mimo to nie poddałem się i nadal intensywnie ćwiczyłem pod bacznym okiem trenera.

Zdobyte już wcześniej doświadczenie wykorzystałem na Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci w Lekkiej Atletyce oraz na Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce i tym razem się udało. Dzięki dobrej formie zająłem w kategorii wiekowej U12: I miejsce w biegu na 60 m, II miejsce w biegu na 300 m oraz II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

W dalszym ciągu zamierzam rozwijać swoje umiejętności. W przyszłości chciałbym wystąpić na Mistrzostwach Polski. Wierzę, że to możliwe pod warunkiem wykonania ciężkiej pracy.