W sobotę 11 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami wzięli udział w festynie rodzinnym. W ramach rywalizacji w Lidze Klas uczniowie klas IV - VIII przygotowali i przeprowadzili konkurencje logiczne oraz językowe. Można było między innymi poukładać tangramy, zredagować zabawne zdanie z wylosowanych słów, poćwiczyć spostrzegawczość, poukładać puzzle, pokonać labirynt czy poznać po dotyku ukryte przedmioty.

Amatorów sportu zainteresowała gra w badmintona i kręgle, wyścigi kapsli (a właściwie nakrętek), rzuty do celu, przeciąganie liny oraz strzelanie z pistoletu na wodę. Można było zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, ozdobić twarz efektownymi rysunkami czy zapleść barwne warkocze. Pogoda dopisała, humory również, a całość imprezy zdecydowanie osłodziły cukierki i lizaki ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom i organizatorom gorąco dziękujemy - do zobaczenia za rok!