Przedstawiamy poniżej treść podziękowania Funduszu Inicjowania Rozwoju Społecznego złożonego na ręce naszej Szkoły oraz Samorządu klas młodszych.

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 30 we Wrocławiu i Samorządu klas młodszych

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom - dyrekcji, nauczycielom, a przede wszystkim naszemu młodemu, wrażliwemu pokoleniu Szkoły Podstawowej nr 30 we Wrocławiu za życzliwość, szlachetny gest w postaci zbiórki środków higienicznych, który jest wyrazem Państwa empatii i potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy. Dzięki Państwa hojności mieliśmy możliwość wesprzeć uczestników naszego projektu "Droga do samodzielności - stworzenie 30 miejsc świadczenia usług społecznych w ramach 6 mieszkań treningowych na obszarze Miasta Wrocławia" - ludzi samotnych, w kryzysie bezdomności, w tym szczególnym dla nich trudnym czasie jakim jest Boże Narodzenie. Jesteśmy pewni, że dobro, które dajemy zatacza koło i wcześniej czy później do nas wraca - życzymy, aby wróciło do Państwa jak najszybciej ze zdwojoną siłą!

Dziękujemy i gratulujemy postawy!

Dyplom w wersji oryginalnej