Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu powstała w 1974 roku. Usytuowana jest u zbiegu ulic Zaporoskiej i Szczęśliwej. To przyjemne i spokojne miejsce do nauki i zabawy. W budynku jest 15 sal lekcyjnych, stołówka, świetlica, duża sala gimnastyczna i sala lustrzana, pracownia komputerowa, biblioteka. Mamy nowoczesny plac zabaw, trawiaste boisko do gry w piłkę nożną oraz boisko do siatkówki. Budynek ma dwa piętra. Na parterze uczą się klasy I-III, natomiast na pierwszym i drugim piętrze klasy IV-VIII.

Zapewniamy wszechstronny rozwój osobowy uczniów. W naszej pracy zawracamy szczególną uwagę na rozwijanie tożsamości regionalnej, przez co ugruntowujemy tożsamość narodową. Uczymy szacunku i tolerancji. Otwieramy się na świat. W naszej szkole od kilkunastu lat odbywają się projekty unijne.

Nasi absolwenci to osoby ambitne, odważne, samodzielne, dostrzegające drugiego człowieka, niosące pomoc w razie potrzeby.

Więcej o: Szkoła

W tej zakładce znajdują się potrzebne Wam informacje.
Zawsze możecie tutaj zajrzeć w poszukiwaniu informacji dotyczących sprawdzianu ósmoklasisty lub informacji związanych z Ligą Klas.

Więcej o: Dla uczniów

W tej zakładce znajdziecie Państwo interesujące Was tematy dotyczące istotnych spraw związanych z funkcjonowaniem szkoły, m. in.:

terminy konsultacji, dostęp do planu lekcji, komunikaty Rady Rodziców, harmonogram roku szkolnego, informacje dotyczące opłat za obiady oraz informacje na temat ubezpieczenia, realizowane w szkole projekty edukacyjne

Więcej o: Dla Rodziców